Real Madrid: Véget ér egy korszak! – Sajtóhír

A madridi sportsajtó szerint eldőlt, hogy ki kapja meg az 1-es számú mezt a Real Madridnál a következő idényben.

(Kép: as.com)

Az As című sportnapilap online kiadása szombatra virradóan fő helyen hirdeti, hogy mindez azt jelenti, hogy a blancók Thibaut Courtois-ra szavaznak majd, így a klubot 2014 augusztusa óta szolgáló Keylor Navas ideje lejárt a Beranbéuban.

A Costa Rica-i hálóőr kapcsán elmondható az is, hogy bármennyire is szereti a klubot, nem kíván a jövőben második számú kapus maradni a blancóknál.

Keylor Navas útja az As szerint a Premier League-be vezethet a nyáron.

Courtois pedig ezen forgatókönyv szerint, vélhetően megörökli majd Navas 1-es számú dresszét is.

Keylor Navas madridi évei alatt egyedül a spanyol Király-kupát nem nyerte meg a csapattal: 3-szoros BL-győztes, 1-szeres spanyol bajnok, 1-szeres spanyol Szuperkupa-győztes, 3-szor nyert Európai Szuperkupát, valamint 4 alkalommal a klubvilágbajnokságon is révbe ért a blancókkal.