LaLiga: gálázott a Barcelona – videóval

A csatártrió mindhárom tagja betalált, régi önmagát idézte a Barcelona. Az Eibar küzdött, de ennél többre nem futotta tőlük.

Remekül kezdte a mérkőzést a Barcelona, már a 13. percben megszerezte a vezetést Antoine Griezmann Clement Lenglet kiugratása után (0-1). Ezután sem állt le a Barca, de az utolsó passzokba, cselekbe hiba csúszott. Az Eibar küzdött becsülettel, de igazi veszélyt nem jelentettek Marc-André ter Stegen kapujára. A második gólt Lionel Messi szerezte az 58. percben, ezúttal Griezmann volt az előkészítő (0-2). A harmadikat a 66. percben Luis Suarez lőtte, Messi adta a gólpasszt (0-3). Rég játszott ilyen összeszedetten és szépen a Barcelona. Griezmann, Suarez és Messi remekül megértették és kiszolgálták egymást a kapu előtt.

Eibar – Barcelona 0-3 (0-1)
Ipuruai Stadion; Vezette: Lopez
Gólszerzők: – ill. Griezmann (13.), Messi (58.), Suarez (66.)
Sárga: Diop (24.), Charles (24.), Alvarez (82.), Inui (88.), Exposito (90.) ill. –
Kiállítás: – ill. –