Fordított és nyert a Fradi

A BL-főtáblára jutás után ünneplésre készült a Ferencváros közönsége. A BL meccsel ellentétben, a bajnokságban ott lehettek a lelátón a szurkolók és szép számmal ki is látogattak a Groupama Arénába.

A Puskás Akadémia viszont ünneprontásra készült és arra, hogy megtartja vezető helyét a bajnokságban. Ennek megfelelően, már a 4. percben betalált a vendég csapat. Egy szöglet után a friss igazolás Nunes fejelt Dibusz kapujába 0-1!
A Ferencváros az egész első félidőben az egyenlítésen fáradozott. Ez a félidő hajrájában egy zseniális Tokmac kiugratás után, egy gyönyörű Isael góllal sikerült is 1-1! Így döntetlennel vonulhattak pihenőre a csapatok.

A második félidőt, már sokkal jobban kezdte a Fradi. Az 48. percben Uzuni centerezését Isael lőtte a kapuba 2-1!
A folytatásban, már nem született gól, annak ellenére, hogy több ziccere is volt a Fradinak, de a ferencvárosi szurkolókat ez egyáltalán nem zavarta. A mérkőzés után elindult a buli.

Ferencvárosi TC – Puskás Akadémia 2-1 (1-1)
Vezette: Karakó Ferenc Helyszín: Budapest, Groupama Aréna
Gólszerzők: Isael (43., 48.) ill. Nunes (4.)